grafika-sluzby.png

Naše služby

Pro vozidla značky Citroen poskytujeme celou řadu doplňkových a nadstandartních služeb a produktů. Rádi vám nabídneme individuální řešení právě pro váš vůz. Kromě zvýšení výkonu jsme schopni provést celou řadu dalších nastavení, např. aktivaci / deaktivaci denního svícení u podporovaných vozidel, deaktivaci systému Start-Stop, vypnutí signalizace nezapnutého pásu, reset servisních intervalů, zvýšení citlivosti pedálu plynu, odpojení váhy vzduchu, zaslepení a deaktivace EGR ventilu, LaunchControl, opravy teplých startů a další. U mnoha modelů jsme schopni také posunout nebo zcela zrušit omezovač rychlosti. 

Vzduchové filtry K&N

Jsme oficiální distributor vzduchových filtrů K&N. Tyto filtry vynikají vysokou propustností vzduchu, čímž dovolují zrychlit průnik vzduchu do motoru. Mají tak pozitivní vliv na výkon motoru a navíc filtrují lépe, než klasické vzduchové filtry. Vyšší cena filtru se vrátí již po 4 výměnách oleje. Tyto filtry se totiž nikdy nemusí měnit, pouze se čistí.

knfilters-motor.jpg

Měření výkonu motoru

Pokud chcete znát skutečný výkon vašeho vozu, nechte si ho změřit na naší válcové zkušebně. Zjistíte tak skutečný výkon a kroutící moment vašeho vozu před i po úpravě. Měření nemá vliv na samotnou úpravu software. Tu provádíme vždy na základě diagnostických testů, které jsou již započítány do ceny každé úpravy.

merenivykonu.jpg

Renovace filtrů DPF

Pokud je váš vůz Škoda vybaven filtrem pevných částic a blíží se konec jeho životnosti, jsme schopni provést jeho profesionální renovaci. Provádíme nejkvalitnější renovaci filtru pevných částic na českém trhu metodou HeatAir, včetně záruky na úspěsnost renovace. Způsob renovace nepoužívá žádný druh chemie a je proto šetrný k DPF filtru.

renovacedpf.jpg

Máte zájem o některou z nadstandartních služeb?

Kontaktujte nás. Rám vás budeme důkladnějí informovat o našich službách.

Captcha
Opište kontrolní kód z obrázku.